Перейти до головного змісту

Балі!!! Підсумки та корисна інформація!

Балі! Балі! Балі! Як часто чуємо про острів Балі?! Балі відразу асоціюється з вічним літом, класним кліматом та не менш дружнім та теплим прийомом самих балійців! І це абсолютна правда!!! Дуже привітні, щирі та добрі люди ці балійці:) Але як можна бути іншими на такому прекрасному острові!!! А якщо хоча б сказати дякую – suksma та привітатися балійською – salamat siang, з повагою – salamat paggi – це взагалі викликає захоплення у місцевих. Тут кожен може втілити свої бажання у повній мірі!!!!! Хтось проводить свій час релаксуючи на пляжах, хтось шаленіє на хвилях Індійського і Тихого океанів від серфінгу, вейкбордингу, stand up pedaling, вейксерфінгу, кайтсерфінгу…, когось приваблюють вулкани, архітектура та незрівнянно прекрасна природа!!! Балі манить до себе всіх, незалежно в якому куточку світу ви живете і чим любите займатися! 

Отже до організації, першим кроком має бути покупка квитків, а ще краще одного в один бік і перебувати там як мінімум кілька місяців. Періодично роблять гарні знижки такі авіакомпанії як: QatarAirways, Turkish Airlines, Air Astana. Щоб не настільки сильно відчути виснаження від довгих перельотів та очікувань, варто скористатися можливістю переночувати в готелі і взяти екскурсію по місту в якому ви матимете пересадку. Але при умові якщо ваша зупинка на другий рейс триватиме не менше 12 годин. Ми обов’язково скористаємося цією можливістю на наступний раз і вже з точністю всіма деталями з можемо поділитися. А так як планували летіти без дитини, то вже пізно було щось змінювати. Як тільки є пропозиція за квитки у дві сторони за 500 доларів – відразу треба купувати, але найчастішим може бути варіант – 700 доларів на одного у дві сторони. Наступним кроком має бути пошук житла, як приклад через booking.com або agoda.com. Дочекались знижку, купили квитки, забронювали житло і залишається тепер підготуватися до поїздки!:)

Найголовнішим про що варто подбати – це про своє здоров’я!!! Щоб бути безпечним і не перейматися абсолютно всім, що вас буде оточувати є сенс робити щеплення і не менш, як за десять днів до виїзду. А саме: проти жовтої лихоманки, гепатитів А і Б. Стосовно вакцини проти жовтої лихоманки є нюанс, з її покупкою не входить свідоцтво про введення вакцини. В державній поліклініці також не дають, можливою ймовірністю є ще отримати свідоцтво в приватній клініці, але потрібно попередньо це питання уточнювати… що ж зробили ми, на офіційному сайті ВОЗ знайшли це свідоцтво в електронному вигляді і за 50 гривень за один екземпляр нам роздрукували. І вже при введенні вакцини зробили запис. Чому ж це свідоцтво настільки важливе?! У зв’язку із подорожами до країн Центральної та Південної Америки, Азії та Африки вимагають підтвердження введення вакцини при проходженні кордону.

Стосовно аптечки!!! Вміст аптечки має мати все необхідне для вас і дитини: знеболюючі та жарознижувальні, протиалергічні, шлунково-кишкові засоби і також репеленти від комарів (їх на Балі тьма). Важливим фактором ще є те, що може бути джетлаг – це синдром зміни часових поясів. Тому в допомогу може бути мелатонін (регулятор циркадних ритмів сну).

Кілька слів про речі…. Не варто брати багато, краще щоразу оновлювати там на місці і дешево і приємно:)) Взуття має бути зручним і легким, в кросівках нестерпно спекотно, для довгих дистанцій ідеальним варіантом можуть бути трекінгові сандалі.  І незалежно в який сезон ви туди попадете в сухий (червень-жовтень) чи вологий (листопад-березень). 

Про здоров’я подбали, речі зібрали і готуємося в дорогу. Переліт не один і довгий, тому згадайте, що не дочитали або хотіли прочитати, що хотіли б переглянути чи взагалі вивчити!) Завантажили все цікаве і вперед до столиці Балі Денпасар!!!!!!!!!!!!!! Зауважте, обмін валют не варто робити у аеропорту, курс значно вищий.  

У зв’язку з тим, що на острові живе більше трьох мільйонів чоловік і постійно є великий наплив туристів, відразу зіштовхуєшся із заторами. Тому при поїздках по острову є сенс додавати в часі, мінімум в два рази. Але це не привід для розчарувань. Згадайте те, що ви вже серед екзотики!!!;) 

 

 

 Щодо транспорту!!! Можна взяти напрокат скутер – 5 дол./добу (обов’язково мають бути права і шолом на водієві, поліцейські тільки раді оштрафувати), авто – 35 доларів/добу або авто з водієм – 42 дол./10 год. Так як ми були з валізами, то скористалися послугами турагенства . Поїздка наша коштувала від Денпасара до району Нуса Дуа готель D’Mell Bali – 12 доларів (20,2 км – 32 хв.).

Чому Nusa Dua, а не Kuta?! Район Kuta дуже популярний серед туристів, притягує крутими хвилями для серфінгу, чудовими сходами та заходами сонечка. Але відгуки загалом не дуже позитивні для перебування з дітками. Псує враження про район бруд на пляжах, натовпи туристів, постійні продавці капелюхів, окулярів, сувенірів, а ще часті випадки викрадення особистих речей і т.д. Але те все може бути дрібницями, ви ж на прекрасному острові в оточенні кардинально нової для вас обстановки і байдуже який район вже оберете!!! Тому, що враженнями можна насичуватися скрізь.

Варто відмітити те, що основною релігією в Індонезії є іслам, але балійці залишились вірні своїм предкам. Правителькою на Балі є релігія індобудизм. В кожному дворі є свій маленький або великий храм (залежить від фінансових статків господаря) для приношення пожертви для богів та духів у вигляді квітів та фруктів. Цікаво те, що навіть в кожному автомобілі, на байку чи скутері прикріплені також дари для задобрення богам. Також острів славиться своєю древньою культурою та звичаями. Це острів неймовірного різноманіття храмів, богів та демонів. Балійські традиції вразять кожного. І скажіть, що ви ще досі не хочете в той крутезний край?!   

Поділитись

Корисна інформація

Хмаринка позначок

Відповіді в даний час закриті, але ви можете подивитись архів сайту.

Коментарі закриті