Перейти до головного змісту

На гребені хвилі

Наступні п’ять днів ми присвятили навчанню. А саме – серфінгу. Ловили свою хвилю!;) Нашим вибором була школа Rip Curl School of Surf, так як їх розташування було найближчим до нашого тимчасового місця проживання.

 І як виявилось вибір наш був вдалим, тому що школа дійсно крута і цінується як серед місцевих так і ясна річ серед туристів всього світу. До речі, це позитивне враження про школу підтвердив наш український засновник X-PARK і президент Української федерації вейкбордингу Юрій Зозуля. Випадково зустрілися з ним після першого заняття…

Стоїмо біля роздягальні та ділимося враженнями одне з одним чимось новеньким))) і як чуєм вітання рідною мовою: “добрий день” – каже нам невідомий чоловік, так і зав’язалася розмова)) Юрій не мало відвідав і спробував вже, але з впевненістю сказав, що саме Rip Curl School of Surf є найкращою школою на Балі. Запрошує усіх до Києва до екстремального Х-парку за яскравими емоціями, щоб життя постійно насичувалось кольоровими фарбами!!!

Отже, повернемося до серфінгу на Балі. В ціну уроку входить трансфер з готелю до школи і назад. На території є не великий вибір гідрокостюмів різних типів, що дуже є необхідним для занять. Хоча на острові Балі є достатня кількість магазинів Rip Curl та величезний асортимент різного одягу. Нашими інструкторами були Кетут та Ісак. Профі ще ті, дуже цікаві та веселі хлопці. Перший урок розпочався в релаксі, напівлежачи у кріслах на пляжі розповідаючи нам ази нового для нас спорту. Після пояснень та малювання різних схем, перейшли до тренувальної розминки. Що й послідувало до наступного кроку, а саме – дошки в руки і на катер в океан до хвиль;)) звичайно не сильних. Все круто, емоції переповнювали всіх. Зрозуміли одне, що це неймовірно важко, так як багато та швидко потрібно гребти. За півтори години втомилися настільки сильно, що зраділи як почули про закінчення уроку:))) Cool, finally rest – круто, нарешті відпочинок – кричали ми ;)))

При поверненні в готель, трішки відпочили ми вирішили прогулятись більше по нашому району Nusa Dua та натрапили на черепаховий рекреаційний центр, незважаючи на те, що вже були на одній із, не пошкодували взагалі. Тому, що мали нагоду побачити і контактувати з птахами, тваринами, плазунами такими як: сова, сокіл, тукани, фазани; ігуаною та пітоном, мавпочками, різними видами і кількістю черепах. 

Наступного ранку нам прийшло бажання поснідати з орангутангами. Тому вирушили до Bali Zoo. Чекали більших вражень як було насправді. Стандартна обстановка при шведському столі, але  при відкритому небі стоять столики і звідкись по канатах спустились два орангутанга і весь час сиділи на спеціальних дошках навколо дерев. Можна було підійти сфотографувати і зблизька їх оглянути.

Після сніданку, маєш повністю вільний час для огляду інших тварин, птахів, рептилій. Деякі тварини мають можливість вільно пересуватися по території, що не могло не вразити!

Стомленні спекою та довгими дистанціями самого зоопарку, направилися на урок серфінгу))

У зв’язку з сімейними обставинами наші інструктора не могли всі п’ять занять бути з нами. Тому ми мали змогу переймати досвід та знання від інших інструкторів.

Потім зрозуміли, що зробили помилку. Так як поєднувати щось із уроками фізично дуже важко. Наш хлопчик витримав чотири дні поспіль по дві години, а ось на п’ятий день категорично відмовився брати крайній урок серфінгу. В наше положення увійшли працівники школи і замінили нам урок серфінгу на урок stand up pedaling. Отримали загальне насолодження абсолютно всі: рівновага, спокій та релакс!!! Класно є те, що stand up pedaling можна займатися будь де) головне мати борди або мати змогу брати на прокат.

Тепер і ми стали ближчими до таких фраз як: “бути на одній хвилі” “ловити хвилю””чекати свою хвилю” і т.д. !!! Бажаю всім мега крутих та насичених днів!!! Ви того варті;))

Поділитись

Корисна інформація

Відповіді в даний час закриті, але ви можете подивитись архів сайту.

Коментарі закриті